O nas słów kilka...

W sieci występujemy pod nickiem Jaymzarf (Dżejmzarf), prywatnie Edyta i Rafał. 

mieszkamy w Piekarach Śląskich, jesteśmy trzydziestoparo latkami, którzy oszaleli na punkcie swojego psiaka.

Pomimo małego i ciasnego mieszkania, postanowiliśmy podzielić jego powierzchnię z psem.

Psem, o którym zawsze marzyliśmy - Siberian Husky. 

Edyta miała takowego, wabił się Astor i mieszkał w domu jej rodziców. Spędziła z nim prawie 8 lat życia.

Ja miałem w życiu 2 kundelki. Prawie pudelka - lecz nie bardzo to pamiętam gdyżbyłem niemowlakiem, i suczkę teriero podobną, któą doskonale pamiętam, gdyż byłem wtedy nastolatkiem.

 

Dlaczego tak bardzo chcieliśmy mieć w mieszkaniu psa rasy Siberian Husky?

 

Ponieważ to rasa, któa nam imponuje, jest wymagająca, a przede wszystkim rasa, któa uwielbia ruch - tak jak my.

Do momentu pojawienia się Luny w naszym mieszkaniu, nie mieliśmy motywacji na wspólne długie spacery, na wysiłek fizyczny.

Chociaż uwielbiamy razem spacerować po osiedlowych zakamarkach, przestworzach łąk i lasów, nie chciało nam się iść gdy było zimno, wietrznie, deszczowo.

Wiedzieliśmy, że potrzebujemy silnego motywatora - a takim właśnie stała się Luna. 

 

Pamiętacie niedawne mrozy? -20 a nawet zimniej, dla Luny to była idealna pogoda - dla normalnego człowieka - epoka lodowcowa. My mieliśmy ochotę na spacer, a dzięki Lunie nie mieliśmy możliwości wymówki. 

 

W galerii znajdziecie zdjęcia, które były wykonane przy 21 stopniach mrozu. Wariaci - nie, daleko nam do wariactwa. Po prostu - takie nasze małe zboczenie.

 

A poza psem czym się zajmujemy?

 

Jak zdecydowana większość obywateli, staramy się zapewnić sobie byt poprzez pracę zawodową. Wypełnia ona większą część naszego dnia.

Mamy również swoje zainteresowania.

Edyta lubi czytać. Dużo czyta biorąc pod uwagę ilość wolnego czasu. Ja - lubię wypełniać ciszę muzyką. Czasami odważę się ułożyć własną.

Poza tym lubię posiedzieć tutaj, czyli w internecie, poczytać ciekawostki, pośmiać się, poszerzać swoje zainteresowania o kolejne dziedziny życia.

Nie posiadam wykształcenia w kierunku informatycznym, lecz komputery to moje hobby i kawałek chleba.

 

Jak spędzamy wolny czas?

Jeśli już go mamy, staramy się pobyć ze sobą. Wspólne wypady za miasto, wspomniane wcześniej dłuuugie spacery, robienie NIC, a od kiedy jest z nami Luna - organizujemy sobie czas wolny w trójkę, czyli zabawy, treningi... Czyli reasumując - robimy wszystko, by nie mieć za dużo wolnego czasu nie wypełnionego niczym...

 

 

Chcemy, by ta strona rozwijała się tak, jak nasz psiak. By była cyfrowym udokumentowaniem jej życia z nami, będziemy się z Wami drodzy czytelnicy dzielić zdjęciami, jej osiągnięciami, będziemy opisywać nasze doświadczenia z wspólnej egzystencji człowieka i psa. Być może ktoś, kto ma psiaka, znajdzie tutaj ciekawe porady, wskazówki. Taki jest nasz cel i mamy nadzieję, że pomożecie nam go realizować. Zapytacie pewnie jak macie nam pomóc. Po prostu - bądźcie z nami, komentujcie, zaznaczajcie swojąobecność tutaj. Nawiążcie z nami kontakt, podpowiedzcie, co jeszcze mogli byśmy umieścić na stronie Luny. Wszelkie propozycje przeanalizujemy i rozważymy ich wdrożenie.

 

To na tyle. Zapraszamy do lektury i częstego odwiedzania nas i  Luny w wirtualnym świecie, a kto wie - może i tym realnym.